Chorągiew‎ > ‎Wiadomości‎ > ‎

Chrystus się narodził – Prawdziwie się narodził

posted Dec 18, 2014, 2:33 AM by Marcin Czabański   [ updated Dec 18, 2014, 2:33 AM ]
Takimi słowami pozdrawiają się ludzie na wschodzie, zwiastując Dobrą Nowinę o Narodzeniu Bożego Dziecięcia. My wszyscy mamy być zwiastunami tej nowiny, że Chrystus się nam narodził.

Zbliżające się Święta to nie tylko prezenty, choinki, dekoracje, jedzenie, ale to jest pamiątka przyjścia na świat Boga w ludzkiej postaci – Jezusa Chrystusa.  Jeśli JEGO zabraknie to święta nic nie znaczą. To jest pusta celebracja bez wiary w Tego, który ucznił wszystko dla nas. Gdziekolwiek będziemy; mamy nieść światu wspaniałą wiadomość, że: CHRYSTUS SIE NARODZIŁ PRAWDZIWIE DLA NAS.

Na te zbliżające się Święta życzę wszystkim Przewielebnym Księżom Kapelanom, Duszpasterzom Harcerskim, Harcerkom i Harcerzom, Zuchom i Skrzatom, Przyjaciołom i Opiekunom; wielu łask nowonarodzonej Bożej Dzieciny. Niech was wszystkich i wasze rodziny ma w Swojej Opiece i obdarza was potrzebnymi łaskami: zdrowiem, szczęściem, pomyślnością i niech wam wynagradza waszą pełną poświęcenia służbę BOGU, OJCZYŹNIE I BLIŹNIM.

Podczas łamania się „Opłatkiem”, Pasterki i Mszy Świętych w Boże Narodzenie będę o was wszystkich pamiętał i polecał was Bożemu Dziecięciu.

CZUWAJ !!!
Ks. Stanisław Żak hm
Kapelan Okręgu USA